Kontakt

Krica Behandling och Utbildning AB
Vxl: 08-88 36 00
info@krica.se
Placeringsförfrågan: 08-46 00 72 12
Högbergsgatan 33, 116 20 Stockholm


maria_edlund
VD
Maria Edlund
08-88 36 20, 070-444 11 20
maria.edlund@krica.se



Ekonomichef
Jens Brikell
070-090 43 27
jens.brikell@krica.se



Marknads- och Affärsutvecklingschef
Jesper Edlund
076-339 31 67
jesper.edlund@krica.se


susanne_sahlberg
Upphandling-och avtalsansvarig
Susanne Sahlberg
070-992 32 93
susanne.sahlberg@krica.se


Kricagården
Eolshällsvägen 14, 129 37 Hägersten
08-88 36 00 (tryck 2 sedan 1 i menyvalen), e-post: info@krica.se

Anna Medin
Enhetschef
Anna Medin
070-797 76 30
anna.medin@krica.se


Trädgårdsvillan Vendelsö
Vendelsö Skolväg 104, 136 71 Vendelsö
08-88 36 00 (tryck 2 sedan 4 i menyvalen), e-post: info@krica.se


Enhetschef
Hillevi Nyberg
073-944 15 85
hillevi.nyberg@krica.se


Trädgårdsvillan Skogsslingan
Skogsslingan 30, 127 41 Skärholmen
08-88 36 00 (tryck 2 sedan 2 i menyvalen), e-post: info@krica.se

Trädgårdsvillan Vårudden
Våruddsringen 130, 127 41 Skärholmen
08-88 36 00 (tryck 2 sedan 3 i menyvalen), e-post: info@krica.se


Enhetschef
Isabel Hillborg
070-774 08 13
isabel.hillborg@krica.se


Stöd- och Behandlingsteam
Högbergsgatan 33, 116 20 Stockholm
08-88 36 00 (tryck 3 i menyvalen), e-post: info@krica.se


Tf. Enhetschef
Rayen Henriquez
076-209 68 58
rayen.henriquez@krica.se


Olaus Petri – Krica Örebro
Olaus Petri kyrkogata 4, 703 64 Örebro
08-88 36 00 (tryck 2 sedan 5 i menyvalen), e-post: info@krica.se


Enhetschef
Marie Björklund
070-457 01 48
marie.bjorklund@krica.se


ungavuxna
08-640 41 30
www.ungavuxna.se
kontakt@ungavuxna.com


Samordnare
Suzanne Falkerhorn



Visa större karta

Webbinarium 16/9 med Bo Hejlskov Elvén "Lågaffektivt förhållningssätt"

Läs mer här!

Behandlare sökes till Stöd- och behandlingsteamet

Läs mer här!