Kontakt

Krica Behandling och Utbildning AB
Högbergsgatan 33
116 20 Stockholm
Vxl: 08-88 36 00

maria_edlund
VD
Maria Edlund
08-88 36 20, 070-444 11 20
maria.edlund@krica.se


Annica Sallander
Ekonomi
Annica Sallander
070-0904327
annica.sallander@krica.se


susanne_sahlberg
Kund/marknadsansvarig
Placeringsansvarig
Susanne Sahlberg
08-603 10 69, 070-992 32 93
susanne.sahlberg@krica.se


Kricagården och Trädgårdsvillan Hägersten
Eolshällsvägen 14, 129 37 Hägersten
08-88 36 00, e-post: info@krica.se

Anna Medin
Enhetschef
Anna Medin
070-797 76 30
anna.medin@krica.se


Trädgårdsvillan Skogsslingan
Skogsslingan 30, 127 41 Skärholmen
08-603 10 24, e-post: info@krica.se

Trädgårdsvillan Vårudden
Våruddsringen 130, 127 41 Skärholmen
08-123 509 97, e-post: info@krica.se

Annika Norberg Landin
Enhetschef
Annika Norberg Landin
070-774 08 13
annika.norberg.landin@krica.se


Stöd- och Behandlingsteam
Högbergsgatan 33, 116 20 Stockholm
08-603 10 76, e-post: info@krica.se


Enhetschef

Aida Hammami
073-639 95 92
aida.hammami@krica.se


ungavuxna
08-640 41 30
www.ungavuxna.se
kontakt@ungavuxna.com


Samordnare
Linnea Malmström



Visa större karta

Vi firar 30 år som verksamhet!

Läs mer här!

Lyssna på föreläsningarna från Unga vuxna-dagarna 2018

Läs mer här!